Yhteystiedot


Kaupunkiympäristön toimialan luottamusmiehet 1.1.2021-31.12.2024


Pääluottamusmies


Johanna Puska, pysäköinnintarkastaja

johanna.puska@hel.fi, puh. 040 334 0435


Varapääluottamusmies

Anne Renqvist, taloussuunnittelija

anne.renqvist@hel.fi, puh. 040 334 0443


Luottamusmiehet

- - - -


Hallinto- ja tukipalvelut (HATU)

Luottamusmies

Anne Renqvist, taloussuunnittelija

anne.renqvist@hel.fi, puh. 040 334 0443


Varaluottamusmies Liisa Puumalainen

liisa.puumalainen@hel.fi, 

- - - -


Rakennukset ja yleiset alueet (RYA)

Luottamusmies

Anneli Lehtonen, rakennuttaja-asiamies

anneli.lehtonen@att.hel.fi, puh.  050 525 1991

- - - -


Palvelut ja luvat (PALU)

Luottamusmies

Katja Ylennysmäki, pysäköinnintarkastaja

katja.ylennysmaki@hel.fi puh. 040 3340434


Varaluottamusmies

Patrick Wikblad, pysäköinnintarkastaja

patrick.wikblad@hel.fi

- - - -


Maankäyttö ja kaupunkirakenne (MAKA)

Luottamusmies

tehtävä avoin               /  (yhteys pääluottamusmieheen)

- - - -


Pelastuslaitos (PEL)

Luottamusmies

Arja Hellsten, assistentti

arja.hellsten@hel.fi, puh.  040 334 0111


varaluottamusmies

 Naima El issaoui, talousasiantuntija

naima.elissaoui@hel.fi, puh. 040 3341860