Yhteystiedot

 

Kaupunkiympäristön toimialan luottamusmiehet 1.1.2019-31.12.2020

 

Pääluottamusmies

 

Johanna Puska, pysäköinnintarkastaja

johanna.puska@hel.fi, puh. 040 334 0435

 

Varapääluottamusmies

Anne Renqvist, taloussuunnittelija

anne.renqvist@hel.fi, puh.  040 334 0443

 

Luottamusmiehet


 

Hallinto- ja tukipalvelut (HATU)

Anne Renqvist, taloussuunnittelija

anne.renqvist@hel.fi, puh. 040 334 0443


 

Rakennukset ja yleiset alueet (RYA)

Anneli Lehtonen, rakennuttaja-asiamies

anneli.lehtonen@att.hel.fi, puh.  050 525 1991


 

Palvelut ja luvat (PALU)

Katja Ylennysmäki, pysäköinnintarkastaja

katja.ylennysmaki@hel.fi 

 

Varaluottamusmies

Patrick Wikblad, pysäköinnintarkastaja

patrick.wikblad@hel.fi


 

Maankäyttö ja kaupunkirakenne (MAKA)

Luottamusmies

tehtävä avoin               /  (yhteys pääluottamusmieheen)


 

Pelastuslaitos (PEL)

Luottamusmies

Arja Hellsten, assistentti

arja.hellsten@hel.fi, puh.  040 334 0111

 

varaluottamusmies

Nina Huovilainen, hr-asiantuntija

nina.huovilainen@hel,fi puh. 040 334 0884


 

Liikennelaitos -liikelaitos (HKL)

Anneli Honkala, henkilöstöpalvelusihteeri

anneli.honkala@hel.fi,  puh. 040 169 5045